Продукція > NICHICON > GYC1E331MCQADNGS
GYC1E331MCQADNGS
  • GYC1E331MCQADNGS
  • GYC1E331MCQADNGS
GYC1E331MCQADNGS NICHICON
GYC.pdf
Виробник: NICHICON
Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 10mm; 330uF; 25VDC; 3.3A; SMD; ESR: 20mΩ; ±20%
Type of capacitor: hybrid
Mounting: SMD
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø10x10mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...135°C
Height: 10mm
Diameter: 10mm
ESR value: 20mΩ
Operating current: 3.3A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 10mm; 330uF; 25VDC; 3.3A; SMD; ESR: 20mΩ; ±20%, Type of capacitor: hybrid, Mounting: SMD, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø10x10mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...135°C, Height: 10mm, Diameter: 10mm, ESR value: 20mΩ, Operating current: 3.3A.