Продукція > NICHICON > GYC1J220MCQADNGS
GYC1J220MCQADNGS
GYC1J220MCQADNGS NICHICON
GYC.pdf
Виробник: NICHICON
Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 7.7mm; 22uF; 63VDC; 1.3A; SMD; ESR: 80mΩ; ±20%
Type of capacitor: hybrid
Operating temperature: -55...135°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 63V DC
Mounting: SMD
Body dimensions: Ø6.3x7.7mm
Diameter: 6.3mm
Height: 7.7mm
Operating current: 1.3A
ESR value: 80mΩ
на замовлення 900 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 7.7mm; 22uF; 63VDC; 1.3A; SMD; ESR: 80mΩ; ±20%, Type of capacitor: hybrid, Operating temperature: -55...135°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 63V DC, Mounting: SMD, Body dimensions: Ø6.3x7.7mm, Diameter: 6.3mm, Height: 7.7mm, Operating current: 1.3A, ESR value: 80mΩ.