Продукція > NICHICON > GYD1V151MCQADNGS
GYD1V151MCQADNGS
GYD1V151MCQADNGS NICHICON
GYD.pdf
Виробник: NICHICON
Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 10mm; 150uF; 35VDC; 1.8A; SMD; ESR: 20mΩ; ±20%
Mounting: SMD
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...150°C
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x10mm
Height: 10mm
ESR value: 20mΩ
Operating current: 1.8A
Operating voltage: 35V DC
Type of capacitor: hybrid
Capacitance: 150µF
на замовлення 490 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 10mm; 150uF; 35VDC; 1.8A; SMD; ESR: 20mΩ; ±20%, Mounting: SMD, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...150°C, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x10mm, Height: 10mm, ESR value: 20mΩ, Operating current: 1.8A, Operating voltage: 35V DC, Type of capacitor: hybrid, Capacitance: 150µF.