Продукція > NICHICON > GYF1E101MCQADNGS
GYF1E101MCQADNGS
GYF1E101MCQADNGS NICHICON
Виробник: NICHICON
Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; -55÷125°C; ±20%; 100uF; 25VDC; SMD; Ø6.3x5.8mm
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Type of capacitor: hybrid
Capacitance: 100µF
Height: 5.8mm
Diameter: 6.3mm
Body dimensions: Ø6.3x5.8mm
Operating voltage: 25V DC
Tolerance: ±20%
на замовлення 950 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; -55÷125°C; ±20%; 100uF; 25VDC; SMD; Ø6.3x5.8mm, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Type of capacitor: hybrid, Capacitance: 100µF, Height: 5.8mm, Diameter: 6.3mm, Body dimensions: Ø6.3x5.8mm, Operating voltage: 25V DC, Tolerance: ±20%.