GZ1005D751TF
GZ1005D751TF Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Download.aspx?file=L1VwbG9hZEZpbGVzL1BERl9DYXQvMjAxOTA0MDgxMzU0MTk3NjMucGRm&lan=en
Виробник: Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Description: FERRITE BEAD 750 OHM 0402 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 750 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 750 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.026" (0.65mm), Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 750 Ohms @ 100 MHz.