Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > H.FL75-2LP-084C-A-T720A
H.FL75-2LP-084C-A-T720A Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: COAX CBL H.FL TO H.FL 28.3"
Packaging: Bag
Length: 28.35" (720.00mm)
Style: H.FL to H.FL
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Написати відгук
Description: COAX CBL H.FL TO H.FL 28.3", Packaging: Bag, Length: 28.35" (720.00mm), Style: H.FL to H.FL, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, 1st Connector: H.FL Plug, Right Angle, 2nd Connector: H.FL Plug, Right Angle, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female.