Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > H.FL75-2LP-084H-A-100
H.FL75-2LP-084H-A-100
H.FL75-2LP-084H-A-100 Hirose Electric Co Ltd
H%20FL75-2LP-084H-A-L.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: COAX CBL H.FL TO H.FL 3.9"
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 3.937" (100.00mm)
Style: H.FL to H.FL
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
1st Connector: H.FL Plug, Right Angle
2nd Connector: H.FL Plug, Right Angle
Frequency - Max: 1.5 GHz
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 75 Ohms
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL H.FL TO H.FL 3.9", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 3.937" (100.00mm), Style: H.FL to H.FL, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, 1st Connector: H.FL Plug, Right Angle, 2nd Connector: H.FL Plug, Right Angle, Frequency - Max: 1.5 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 75 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H.FL75-2LP-084H-A-100 H.FL75-2LP-084H-A-100 Виробник : Hirose Connector H.FL75_2LP_084H_A_100_CL0321_2151_2_07_2DDrawing_0001309185.pdf RF Cable Assemblies H.FL TO H.FL 100MM BLACK