Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > H.FL75-2LP-084H-A-190
H.FL75-2LP-084H-A-190 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CBL ASSY H.FL PLUG TO PLUG 7.48"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Black
Length: 7.480" (190.00mm)
Style: H.FL to H.FL
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
1st Connector: H.FL Plug, Right Angle
2nd Connector: H.FL Plug, Right Angle
Frequency - Max: 1.5 GHz
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 75 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY H.FL PLUG TO PLUG 7.48", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 7.480" (190.00mm), Style: H.FL to H.FL, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, 1st Connector: H.FL Plug, Right Angle, 2nd Connector: H.FL Plug, Right Angle, Frequency - Max: 1.5 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 75 Ohms.