Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > H.FL75-2LP-084N-A-110
H.FL75-2LP-084N-A-110 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CBL ASSY H.FL PLUG-PLUG 4.331"
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 4.331" (110.00mm)
Style: H.FL to H.FL
Cable Type: 1.50mm OD Coaxial Cable
1st Connector: H.FL Plug, Right Angle
2nd Connector: H.FL Plug, Right Angle
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY H.FL PLUG-PLUG 4.331", Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 4.331" (110.00mm), Style: H.FL to H.FL, Cable Type: 1.50mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: H.FL Plug, Right Angle, 2nd Connector: H.FL Plug, Right Angle, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female.