Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > H.FL75-2LP-084N-AC-80
H.FL75-2LP-084N-AC-80 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CBL ASSY H.FL PLUG-PLUG 3.150"
Packaging: Bag
Length: 3.150" (80.00mm)
Style: H.FL to H.FL
Cable Type: 1.50mm OD Coaxial Cable
Написати відгук
Description: CBL ASSY H.FL PLUG-PLUG 3.150", Packaging: Bag, Length: 3.150" (80.00mm), Style: H.FL to H.FL, Cable Type: 1.50mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: H.FL Plug, Right Angle, 2nd Connector: H.FL Plug, Right Angle, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female.