Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > H.FL75-2LP-084N2-A-135
H.FL75-2LP-084N2-A-135 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CBL ASSY H.FL PLUG-PLUG 5.315"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 5.315" (135.00mm)
Style: H.FL to H.FL
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 1.50mm OD Coaxial Cable
1st Connector: H.FL Plug, Right Angle
2nd Connector: H.FL Plug, Right Angle
Frequency - Max: 3 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 75 Ohms
Overall Impedance: 75 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY H.FL PLUG-PLUG 5.315", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 5.315" (135.00mm), Style: H.FL to H.FL, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 1.50mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: H.FL Plug, Right Angle, 2nd Connector: H.FL Plug, Right Angle, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 75 Ohms, Overall Impedance: 75 Ohms.