H.FL75-LP-084H-A-150 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CBL ASSY H.FL-CABLE PLUG 5.906"
Packaging: Bag
Length: 5.906" (150.00mm)
Style: H.FL to Cable
Cable Type: 1.50mm OD Coaxial Cable
1st Connector: H.FL Plug, Right Angle
2nd Connector: Cable (Round)
Написати відгук
Description: CBL ASSY H.FL-CABLE PLUG 5.906", Packaging: Bag, Length: 5.906" (150.00mm), Style: H.FL to Cable, Cable Type: 1.50mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: H.FL Plug, Right Angle, 2nd Connector: Cable (Round), 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female.