H.FL75-LP-084H-A-300 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CBL ASSY H.FL-CABLE PLUG 11.811"
Packaging: Bag
Length: 11.811" (300.00mm)
Style: H.FL to Cable
Cable Type: 1.50mm OD Coaxial Cable
1st Connector: H.FL Plug, Right Angle
2nd Connector: Cable (Round)
Написати відгук
Description: CBL ASSY H.FL-CABLE PLUG 11.811", Packaging: Bag, Length: 11.811" (300.00mm), Style: H.FL to Cable, Cable Type: 1.50mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: H.FL Plug, Right Angle, 2nd Connector: Cable (Round), 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female.