Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > H.FL75-LPG-084N4-A-80
H.FL75-LPG-084N4-A-80 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONNECTOR
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 3.150" (80.00mm)
Style: H.FL to Cable
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 1.50mm OD Coaxial Cable
1st Connector: H.FL Plug, Right Angle
2nd Connector: Cable (Round)
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
Overall Impedance: 75 Ohms
Написати відгук
Description: CONNECTOR, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 3.150" (80.00mm), Style: H.FL to Cable, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 1.50mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: H.FL Plug, Right Angle, 2nd Connector: Cable (Round), Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, Overall Impedance: 75 Ohms.