H010F610J
H010F610J MIFLEX SOLUTIONS
Виробник: MIFLEX SOLUTIONS
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 10uF; 250VDC; ±5%; 17x26.5x39.5mm; THT
Type of capacitor: polyester
Mounting: THT
Capacitance: 10µF
Body dimensions: 17x26.5x39.5mm
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -55...100°C
Max. operating voltage: 250V DC
Leads: axial
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 10uF; 250VDC; ±5%; 17x26.5x39.5mm; THT, Type of capacitor: polyester, Mounting: THT, Capacitance: 10µF, Body dimensions: 17x26.5x39.5mm, Tolerance: ±5%, Operating temperature: -55...100°C, Max. operating voltage: 250V DC, Leads: axial.