H1024X375C
H1024X375C Tri-Star Industries, Inc.
TriStarHCSeries.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: HC SERIES, 10-24 THREADED INSERT
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.32" Dia x 0.38" H (8.2mm x 9.5mm)
Type: Insert
на замовлення 122768 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HC SERIES, 10-24 THREADED INSERT, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.32" Dia x 0.38" H (8.2mm x 9.5mm), Type: Insert.
Інші пропозиції H1024X375C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H1024X375C H1024X375C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_HC_Series-1901146.pdf Screws & Fasteners Hc Series Cheveron Inserts, 10-24 Thread Size, 0.375" Long