H1032X225C
H1032X225C Tri-Star Industries, Inc.
H1032X225C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: HC SERIES CHEVERON INSERTS, 10-3
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.31" Dia x 0.23" H (7.9mm x 5.7mm)
Type: Insert
на замовлення 599 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HC SERIES CHEVERON INSERTS, 10-3, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.31" Dia x 0.23" H (7.9mm x 5.7mm), Type: Insert.
Інші пропозиції H1032X225C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H1032X225C H1032X225C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_HC_Series-1901146.pdf Screws & Fasteners Hc Series Cheveron Inserts, 10-32 Thread Size, 0.225" Long