H1205S-2WR2 MORNSUN - EOL
Виробник: MORNSUN - EOL
DC/DC Converter, 2W, 400mA, Vin 12V, Vout 5V, Viso 6000VDC, EFF 76% Replacement for: AM2D-1205SH60Z H1205S-2WR2 DC H1205s-2wr2
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 5 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC Converter, 2W, 400mA, Vin 12V, Vout 5V, Viso 6000VDC, EFF 76% Replacement for: AM2D-1205SH60Z H1205S-2WR2 DC H1205s-2wr2, кількість в упаковці: 5 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H1205S-2WR2 Виробник : MORNSUN Module DC-DC 12VIN 1-OUT 5V 0.4A 2W 4-Pin SIP Module Bag