H2.4-P-SS085 Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=catalogue&lang=en&series=2.4mm
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN COAX PLUG
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pin
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Group: RG-405 (.085" Semi Rigid)
Fastening Type: Threaded
Connector Style: 2.4mm (APC-2.4, OS-50)
Housing Color: Silver
Shield Termination: Solder
Center Contact Material: Beryllium Copper
Part Status: Active
Frequency - Max: 50 GHz
Number of Ports: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN COAX PLUG, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pin, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: RG-405 (.085" Semi Rigid), Fastening Type: Threaded, Connector Style: 2.4mm (APC-2.4, OS-50), Housing Color: Silver, Shield Termination: Solder, Center Contact Material: Beryllium Copper, Part Status: Active, Frequency - Max: 50 GHz, Number of Ports: 1.