H2.4-R-SR2-IN Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=catalogue&lang=en&series=2.4mm
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN 2.4MM RCPT 42.5OHM COMPRESS
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Socket
Contact Termination: Compression
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Surface Mount
Fastening Type: Threaded
Connector Style: 2.4mm (APC-2.4, OS-50)
Housing Color: Silver
Shield Termination: Screw
Center Contact Material: Beryllium Copper
Part Status: Active
Frequency - Max: 50 GHz
Number of Ports: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN 2.4MM RCPT 42.5OHM COMPRESS, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Socket, Contact Termination: Compression, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Surface Mount, Fastening Type: Threaded, Connector Style: 2.4mm (APC-2.4, OS-50), Housing Color: Silver, Shield Termination: Screw, Center Contact Material: Beryllium Copper, Part Status: Active, Frequency - Max: 50 GHz, Number of Ports: 1.