H2405S-1WR3
H2405S-1WR3 Mornsun America, LLC
H2405S-1WR3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER1
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.94" H (19.5mm x 9.8mm x 24.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 26.4V
Efficiency: 76%
Current - Output (Max): 200mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 6 kV
Standard Number: 60601-1; 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER1, Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.94" H (19.5mm x 9.8mm x 24.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 26.4V, Efficiency: 76%, Current - Output (Max): 200mA, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 5V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 6 kV, Standard Number: 60601-1; 62368-1.