H2405S-2WR3
H2405S-2WR3 Mornsun America, LLC
H2405S-2WR3.html
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.94" H (19.5mm x 9.8mm x 24.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 400mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.2 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
на замовлення 106 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER1, Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.94" H (19.5mm x 9.8mm x 24.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 26.4V, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 400mA, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.2 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1.