H2430WLPTM11I
H2430WLPTM11I Antenna Technologies Limited Company
H2430WLPTM11I.pdf
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 2430 MHZ HEMI PATCH ANTENNA
Packaging: Box
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 2.35GHz ~ 2.5GHz
Gain: 6dBi
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Height (Max): 0.620" (15.75mm)
Frequency (Center/Band): 2.43GHz
Part Status: Active
Power - Max: 25 W
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: 2430 MHZ HEMI PATCH ANTENNA, Packaging: Box, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 2.35GHz ~ 2.5GHz, Gain: 6dBi, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Height (Max): 0.620" (15.75mm), Frequency (Center/Band): 2.43GHz, Part Status: Active, Power - Max: 25 W.