H2520X300C
H2520X300C Tri-Star Industries, Inc.
H2520X300C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.38"DIA X 0.30" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.38" Dia x 0.30" H (9.5mm x 7.6mm)
Type: Insert
на замовлення 12018 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.38"DIA X 0.30" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.38" Dia x 0.30" H (9.5mm x 7.6mm), Type: Insert.
Інші пропозиції H2520X300C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H2520X300C H2520X300C Виробник : RAF Electronic Hardware H2520X300C.pdf Screws & Fasteners Hc Series Cheveron Inserts, 1/4"-20 Thread Size, 0.300" Long