H2520X364P
H2520X364P Tri-Star Industries, Inc.
raf-electronic-hardware?referrer=tristar
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.37"DIA X 0.36" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.37" Dia x 0.36" H (9.5mm x 9.2mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 2111 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.37"DIA X 0.36" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.37" Dia x 0.36" H (9.5mm x 9.2mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Інші пропозиції H2520X364P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H2520X364P H2520X364P Виробник : RAF Electronic Hardware raf-electronic-hardware?referrer=tristar Screws & Fasteners HP Series, 1/4-20 Press-In threaded inserts, 0.364" length