H2B4MH1F2F0100
H2B4MH1F2F0100 Unictron Technologies Corporation
H2B4MH1F2F0100.pdf
Виробник: Unictron Technologies Corporation
Description: LTE/4G FULL BAND FPC ANTENNA FPC
Packaging: Bulk
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.4GHz, 2.49GHz ~ 2.69GHz
Applications: 2G, 3G, CDMA, DCS, EDGE, GPRS, GSM, HSDPA, LTE, PCS, UMTS, WCDMA
Gain: 1.2dBi, 2.6dBi, 2.8dBi, 3dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 4
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.006" (0.15mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 928MHz, 1.94GHz, 2.35GHz, 2.59GHz
RF Family/Standard: Cellular
Part Status: Active
на замовлення 266 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LTE/4G FULL BAND FPC ANTENNA FPC, Packaging: Bulk, Features: Cable - 100mm, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.4GHz, 2.49GHz ~ 2.69GHz, Applications: 2G, 3G, CDMA, DCS, EDGE, GPRS, GSM, HSDPA, LTE, PCS, UMTS, WCDMA, Gain: 1.2dBi, 2.6dBi, 2.8dBi, 3dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 4, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.006" (0.15mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 928MHz, 1.94GHz, 2.35GHz, 2.59GHz, RF Family/Standard: Cellular, Part Status: Active.