H2KA050KA1CD00
H2KA050KA1CD00 Unictron Technologies Corporation
H2KA050KA1CD00.pdf
Виробник: Unictron Technologies Corporation
Description: UNICTRON A050A - 50KHZ LONG RANG
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Frequency: 50kHz
Type: Transmitter, Receiver
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Beam Angle: 10°
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: UNICTRON A050A - 50KHZ LONG RANG, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Frequency: 50kHz, Type: Transmitter, Receiver, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Beam Angle: 10°.