H2KA150KA1CD00
H2KA150KA1CD00 Unictron Technologies Corporation
H2KA150KA1CD00.pdf
Виробник: Unictron Technologies Corporation
Description: UNICTRON A150A - 150KHZ LONG RAN
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Frequency: 150kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Beam Angle:
на замовлення 57 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: UNICTRON A150A - 150KHZ LONG RAN, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Frequency: 150kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Beam Angle: 8°.