H2KA300KA1CD00
H2KA300KA1CD00 Unictron Technologies Corporation
H2KA300KA1CD00.pdf
Виробник: Unictron Technologies Corporation
Description: ULTRASONIC SENS 300KHZ AIR TRAN
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Frequency: 300kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Beam Angle:
на замовлення 1080 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ULTRASONIC SENS 300KHZ AIR TRAN, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Frequency: 300kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Beam Angle: 5°.