H3124X500C
H3124X500C Tri-Star Industries, Inc.
H3124X500C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.44"DIA X 0.50" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.44" Dia x 0.50" H (11.1mm x 12.7mm)
Type: Insert
на замовлення 170 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.44"DIA X 0.50" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.44" Dia x 0.50" H (11.1mm x 12.7mm), Type: Insert.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H3124X500C H3124X500C Виробник : RAF Electronic Hardware H3124X500C.pdf Screws & Fasteners Hc Series Cheveron Inserts, 5/16"-24 Thread Size, 0.500" Long