H3816X500C
H3816X500C Tri-Star Industries, Inc.
H3816X500C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.55"DIA X 0.50" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.55" Dia x 0.50" H (14.0mm x 12.7mm)
Type: Insert
на замовлення 1109 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.55"DIA X 0.50" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.55" Dia x 0.50" H (14.0mm x 12.7mm), Type: Insert.
Інші пропозиції H3816X500C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H3816X500C H3816X500C Виробник : RAF Electronic Hardware H3816X500C.pdf Screws & Fasteners Hc Series Cheveron Inserts, 3/8"-16 Thread Size, 0.500" Long