H3824X500C
H3824X500C Tri-Star Industries, Inc.
H3824X500C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: HC SERIES CHEVERON INSERTS, 3/8"
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.55" Dia x 0.50" H (14.0mm x 12.7mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 475 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HC SERIES CHEVERON INSERTS, 3/8", Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.55" Dia x 0.50" H (14.0mm x 12.7mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Інші пропозиції H3824X500C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H3824X500C H3824X500C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_HC_Series-1901146.pdf Screws & Fasteners Hc Series Cheveron Inserts, 3/8"-24 Thread Size, 0.500" Long