H4700BZ3RCSFPM
H4700BZ3RCSFPM Antenna Technologies Limited Company
H4700BZ3RCSFPM.pdf
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 4700 MHZ HEMI PATCH ANTENNA
Packaging: Box
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 4.4GHz ~ 5GHz
Gain: 6dBi
Termination: SMA Female
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Height (Max): 0.382" (9.70mm)
Frequency (Center/Band): 4.7GHz
Part Status: Active
Power - Max: 25 W
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4700 MHZ HEMI PATCH ANTENNA, Packaging: Box, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 4.4GHz ~ 5GHz, Gain: 6dBi, Termination: SMA Female, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Height (Max): 0.382" (9.70mm), Frequency (Center/Band): 4.7GHz, Part Status: Active, Power - Max: 25 W.