H4P27RFZA
H4P27RFZA TE Connectivity
TE_H4P.pdf
Виробник: TE Connectivity
Category: Audio resistors
Description: Resistor: metal film; 27Ω; 1W; ±1%; HOLCO; 100ppm/°C; audio
Resistance: 27Ω
Tolerance: ±1%
Power: 1W
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Resistor features: low inductance; low noise
Application: audio
Type of resistor: metal film
Manufacturer series: HOLCO
на замовлення 15 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Audio resistors, Description: Resistor: metal film; 27Ω; 1W; ±1%; HOLCO; 100ppm/°C; audio, Resistance: 27Ω, Tolerance: ±1%, Power: 1W, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Resistor features: low inductance; low noise, Application: audio, Type of resistor: metal film, Manufacturer series: HOLCO.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 418 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
H4P27RFZA Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 27 OHM 1W 1% AXIAL