H4P30RFZA TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: RES 30 OHM 1W 1% AXIAL
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Audio resistors, Description: Resistor: metal film; 30Ω; 1W; ±1%; HOLCO; 100ppm/°C; audio, Type of resistor: metal film, Resistance: 30Ω, Power: 1W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Application: audio, Manufacturer series: HOLCO, Resistor features: low inductance; low noise.
Інші пропозиції H4P30RFZA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H4P30RFZA Виробник : TE Connectivity TE_H4P.pdf Category: Audio resistors
Description: Resistor: metal film; 30Ω; 1W; ±1%; HOLCO; 100ppm/°C; audio
Type of resistor: metal film
Resistance: 30Ω
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 100ppm/°C