H5AT14X3.5X7E TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: MN FERRITE
Tolerance: ±25%
Packaging: Bulk
Material: H5A
Diameter: 0.551" (14.00mm)
Height: 0.138" (3.50mm)
Core Type: Toroid
Inductance Factor (Al): 1.65 µH
Initial Permeability (µi): 3300
Finish: Epoxy
Gap: Ungapped
Part Status: Obsolete
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 2.59
Effective Length (le) mm: 30.5
Effective Area (Ae) mm²: 11.8
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 360
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MN FERRITE, Tolerance: ±25%, Packaging: Bulk, Material: H5A, Diameter: 0.551" (14.00mm), Height: 0.138" (3.50mm), Core Type: Toroid, Inductance Factor (Al): 1.65 µH, Initial Permeability (µi): 3300, Finish: Epoxy, Gap: Ungapped, Part Status: Obsolete, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 2.59, Effective Length (le) mm: 30.5, Effective Area (Ae) mm²: 11.8, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 360.