H5N2007LSTL-E
H5N2007LSTL-E Renesas Electronics Corporation
H5N2007.pdf
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: 25A, 200V, 0.047OHM, N CHANNEL M
Packaging: Bulk
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 25A (Tj)
Part Status: Active
на замовлення 23000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 95
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 25A, 200V, 0.047OHM, N CHANNEL M, Packaging: Bulk, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 25A (Tj), Part Status: Active.
Інші пропозиції H5N2007LSTL-E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)