H632X180C
H632X180C Tri-Star Industries, Inc.
TriStarHCSeries.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.25"DIA X 0.18" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.18" H (6.4mm x 4.6mm)
Type: Insert
на замовлення 1538 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.25"DIA X 0.18" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.18" H (6.4mm x 4.6mm), Type: Insert.
Інші пропозиції H632X180C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H632X180C H632X180C Виробник : RAF Electronic Hardware TriStarHCSeries.pdf Screws & Fasteners Hc Series Cheveron Inserts, 6-32 Thread Size, 0.180" Long