H632X247P
H632X247P Tri-Star Industries, Inc.
raf-electronic-hardware?referrer=tristar
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.25"DIA X 0.25" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.25" H (6.4mm x 6.3mm)
Type: Insert
на замовлення 7004 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.25"DIA X 0.25" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.25" H (6.4mm x 6.3mm), Type: Insert.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H632X247P H632X247P Виробник : RAF Electronic Hardware raf-electronic-hardware?referrer=tristar Screws & Fasteners HP Series, 6-32 Press-In threaded inserts, 0.247" length