H78S3.3-0.5 HenLv Power
H78S%20Series.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER CHEAP PRICE
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.46" L x 0.30" W x 0.39" H (11.6mm x 7.6mm x 10.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 28V
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 3.3V
Power (Watts): 1.65 W
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER CHEAP PRICE, Packaging: Case, Features: Remote On/Off, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.46" L x 0.30" W x 0.39" H (11.6mm x 7.6mm x 10.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 28V, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 3.3V, Power (Watts): 1.65 W, Number of Outputs: 1.