H78S3.3-2.0 HenLv Power
H78S%20Series.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER CHEAP PRICE
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 8.9mm x 17.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 28V
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 3.3V
Power (Watts): 6.6 W
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER CHEAP PRICE, Features: Remote On/Off, Packaging: Case, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 8.9mm x 17.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 28V, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 3.3V, Power (Watts): 6.6 W, Number of Outputs: 1.