H832X250C
H832X250C Tri-Star Industries, Inc.
H832X250C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.28"DIA X 0.25" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.28" Dia x 0.25" H (7.1mm x 6.4mm)
Type: Insert
на замовлення 416 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.28"DIA X 0.25" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.28" Dia x 0.25" H (7.1mm x 6.4mm), Type: Insert.
Інші пропозиції H832X250C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H832X250C H832X250C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_HC_Series-1901146.pdf Screws & Fasteners Hc Series Cheveron Inserts, 8-32 Thread Size, 0.250" Long