H856KBDA
H856KBDA TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773230_H-719312.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole 56K Ohms .1% 25ppm .25 Watt H8
на замовлення 456 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції H856KBDA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H856KBDA H856KBDA Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 56.0K OHM 1/4W 0.1% AXIAL