HA25000XFBB18CX wi2wi/Precision Devices
Виробник: wi2wi/Precision Devices
Description: 25MHz HC-49 18pf w/ cut leads
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/U
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance: ±25ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.530" (13.46mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms
Frequency: 25 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 25MHz HC-49 18pf w/ cut leads, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/U, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Tolerance: ±25ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.530" (13.46mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms, Frequency: 25 MHz.