HA72L-0630330LFTR
HA72L-0630330LFTR BI Technologies / TT Electronics
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Power Inductors - SMD 33uH +/-20% @0A AEC-Q200
на замовлення 747 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 2.5A 0.22Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HA72L-0630330LFTR HA72L-0630330LFTR Виробник : BI Technologies (TT electronics) webspecha72l-0630series.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 2.5A 0.22Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R