Продукція > TT ELECTRONICS > HA78-10100LFTR13
HA78-10100LFTR13 TT ELECTRONICS
Виробник: TT ELECTRONICS
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; 10uH; ±20%; 7.4x7.4x3.8mm; 1A; H: 3.8mm; 80mΩ
Type of inductor: wire
Operating temperature: -40...155°C
Inductance: 10µH
Body dimensions: 7.4x7.4x3.8mm
Height: 3.8mm
Max resistance: 80mΩ
Tolerance: ±20%
Saturation current: 1A
Test frequency: 1kHz
Conform to the norm: AEC-Q200
на замовлення 954 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; 10uH; ±20%; 7.4x7.4x3.8mm; 1A; H: 3.8mm; 80mΩ, Type of inductor: wire, Operating temperature: -40...155°C, Inductance: 10µH, Body dimensions: 7.4x7.4x3.8mm, Height: 3.8mm, Max resistance: 80mΩ, Tolerance: ±20%, Saturation current: 1A, Test frequency: 1kHz, Conform to the norm: AEC-Q200.
Інші пропозиції HA78-10100LFTR13
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HA78-10100LFTR13 HA78-10100LFTR13 Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0003561675_1-2565205.pdf Power Inductors - SMD 10uH 20% AEC-Q200