HA86A-10180LFTR13
HA86A-10180LFTR13 BI Technologies / TT Electronics
HA86A-Datasheet-1570043.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Pulse Transformers 180uH 0.08uH 500V AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук