HABF-150A GLOSO
#HABF Gloso.pdf
Виробник: GLOSO
Category: Other Car Fuses
Description: Fuse: fuse; 150A; 58VDC; automotive
Type of fuse: fuse
Current rating: 0.15kA
Rated voltage: 58V DC
Kind of fuse: automotive
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис HABF-150A GLOSO
Category: Other Car Fuses, Description: Fuse: fuse; 150A; 58VDC; automotive, Type of fuse: fuse, Current rating: 0.15kA, Rated voltage: 58V DC, Kind of fuse: automotive.