HAE100-12S12
HAE100-12S12 P-DUKE Technology, Inc.
HAE100%20Datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: DC DC CONVERTER 12V 101W
Packaging: Box
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Package / Case: Half Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 8.4A
Supplier Device Package: Half Brick
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 101 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60950-1
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 101W, Packaging: Box, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Package / Case: Half Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 8.4A, Supplier Device Package: Half Brick, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 101 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60950-1.