HAE102MBATA0KR
HAE102MBATA0KR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
hau-haz-hae-hax.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 1000PF 1KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 1KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 1000 pF.